اطلاعیه حقوقی

اخطار قانونی مقررات حفاظت از اطلاعات عمومی

 

نام شرکت: شرکت سهامی تک مدیریتی زوکان با مسئولیّت محدود

نام تجاری: شرکت سهامی تک مدیریتی زوکان با مسئولیّت محدود

کد شناسائی مالیاتی: B-30426142

نشانی دفتر مرکزی شرکت:

Pol. Ind. La Estrella, C/ Magallanes, 182 – 30500 Molina de Segura (Murcia)

تلفن: +34 968 38 90 54

ایمیل: inforgpd@zukan.es

شناسه دامنه: zukanbeekeeping.com

هدف:

 

ارائه دهنده مسئول وب سایت، سند حاضر را در راستای اجرای مفاد مقرّر در قانون 2002/34 ناظر بر خدمات شرکت اطّلاع رسانی و تجارت الکترونیک (LSSI-CE) ، جهت آگاهی از چگونگی شرایط استفاده از وب سایت در اختیار همه کار بران قرار می دهد.

هر فردی که به این وب سایت دسترسی پیدا می کند، کاربر را به شمار می آید  و ملزم به رعایت دقیق مقررات مندرج در اینجا و همچنین مفاد هر قانون جاری قابل اجرا می باشد.

ارائه دهنده، حق تغییر و تبدیل  هر نوع داده ای را که ممکن است در وب سایت قرار بگیرد برای خود محفوظ میدارد، بدون داشتن تعهد اطّلاع رسان قبلی به کاربران.

مسئولیّت:

ارائه دهنده در برابر داده های دستکاری و یا منتشر شده در وب سایت؛ توسط اشخاص ثالث، هیچگونه مسئولیتی نخواهد داشت.

وب سایت ارائه دهنده ممکن است از کوکی ها (فایل های کوچک حاوی اطلاعات که سرور به رایانه شخص وارد شده به صفحه وب سایت می فرستد) و هدف مُشَخّص از ارسال کوکی ها انجام برخی از عملکرد های صحیح و نمایشگری درست داده ها می باشد. کوکی هایی که در وب سایت از آن ها استفاده میشود، جنبه موقتی داشته و به خاطر کارآیی بهتر در انتقال داده ها به کار می روند و زمانی که جلسه استفاده کاربر پایان مییابد، آن کوکی ها هم ناپدید می گردند. تحت هیچ شرایطی از کوکی ها برای جمع آوری اطلاعاتی که جنبه شخصی داشته باشند، استفاده نمی شود.

این امکان وجود دارد که محتوای وب سایت اشخاص ثالثی به رایانه مشتری راه پیدا کند. از آنجایی که کنترل محتوای اطلاعات اشخاص ثالث برای ارائه کننده میسر نیست، به همین جهت، ارائه کننده هیچگونه مسئولیتی را از این بابت نمی تواند به عهده بگیرد. با وجود این، ارائه دهنده خود را ملزم به حذف فوری هر نوع محتوای مغایر با قوانین جاری داخلی و بین المللی، غیر اخلاقی، و یا در جهت اخلال در نظم عمومی وارد شده در وب سایت دانسته، و مراتب را به مراجع ذیصلاح اطّلاع می دهد.

ارائه دهنده مسئول محتوای داده ها و اطلاعات ذخیره شده نخواهد بود، اعم از پیشنهادی و یا نامحدود، به طور مثال در انجمن های بحث و گفتگو، چت ها، برنامه های وبلاگ نویسی، اظهار نظرها، شبکه های اجتماعی و یا هر رسانه دیگری که اجازه می دهد شخص ثالث برای انتشار مطالب خود و به صورت مستقل در وب سایت  ارائه دهنده از آن استفاده کند. ولی در همه حال و در اجرای مفاد مواد 11 و 16  قانون ناظر بر خدمات شرکت اطّلاع رسانی و تجارت الکترونیک (LSSI-CE) ارائه دهنده، موضوع را به اطّلاع کلیه کاربران، نیرو های امنیتی رسانده، و به شکلی مؤثّر در حذف و در صورت لزوم در مسدود کردن کلیه محتوای  متناقض با قوانین داخلی و بین المللی، حقوق اشخاص ثالث،  و یا مغایر با اخلاق و نظم عمومی همکاری جدی به عمل خواهد آورد. چنانچه کاربری به چنین مواردی برخورد کند و یا هر گونه مطالبی را از این قبیل در وب سایت مشاهده نماید، خواهشمندیم موضوع را در اسرع وقت به مدیر وب سایت اطلاع دهد.

این وب سایت ,مورد بررسی و آزمایش واقع شده است تا بدون اشکال کار کند. در وهله اول، کارکرد درست آن را در 365 روز از سال و 24 ساعت در روز را می توان تضمین کرد. با وجود این، ارائه کننده امکان بروز خطا هایی از نظر برنامه نویسی، عوامل غیر قابل پیش بینی، بلیات طبیعی، اعتصابات، یا عوارضی مشابه که دسترسی به وب سایت را نا ممکن سازند، نمی تواند از نظر دور بدارد.

مالکیت معنوی و صنعتی:

خود وب سایت، شامل برنامه نویسی، ویرایش، جمع آوری داده ها و سایر عناصر لازم برای کارکرد آن، طرح ها، لوگوها، متن ها و / یا گرافیک، جزو مالکیت ارائه دهنده بوده و یا مجَوّز و اجازه نامه کتبی مولفان آن ها را در اختیار دارد. تمامی محتویات وب سایت به خوبی تحت پوشش قوانین مالکیت فکری و صنعتی قرار داشته و همچنین در ادارات مربوطه به ثبت قانونی رسیده است.

صرف نظر از هدف مورد نظر، باز تولید، استفاده، بهره برداری، توزیع و بازاریابی کامل یا جزئی، در هر موردی مستلزم داشتن اجازه کتبی ارائه دهنده می باشد. هرگونه  استفاده ی غیر مجاز که قبلا توسط ارائه دهنده اجازه داده نشده باشد، نقض جدی حقوق مالکیت معنوی یا فکری مولف محسوب می شود.

طرح ها، لوگوها، متن و / یا گرافیک غیر از آن هایی که به ارائه دهنده تعلق دارند و ممکن است در وب سایت ظاهر شوند متعلق به صاحبان مربوطه خود هستند، که خود مسئول هر نوع اختلاف نظر است که ممکن است در رابطه با آنها به وجود آید. در همه ی موارد، ارائه دهنده مجوز قبلی را از صاحبان آنها دریافت کرده است.

ارائه دهنده به صراحت به اشخاص ثالث اجازه می دهد تا به طور مستقیم به محتویات خاص وب سایت هدایت شوند، یعنی هدایت مستقیم به وب سایت اصلی ارائه دهنده.

حقوق مالکیت معنوی و صنعتی مولفان مورد تأیید ارائه دهنده بوده و ذکر و یا نمایش آن ها در وب سایت بر داشتن مسئولیّت ارائه دهنده و یا حمایت و توصیه استفاده از آن ها دلالت ندارد.

برای انجام هر گونه ملاحظاتی از نظر نقض احتمالی حقوق مالکیت فکری و صنعتی و همچنین هر یک از مطالب وب سایت، می توانید از طریق ایمیل تماس بگیرید.

قانون قابل اجراء و رویّه قضائی: 

 

برای حلّ هر گونه اختلاف نظر و یا موضوعات مرتبط با وب سایت حاضر، و یا فعالیّت های صورت گرفته در آن، طرفین قرارداد به قوانین جاری اسپانیا استناد کرده و دادگاه ها و محاکم استان مورسیا را ذیصلاح می دانند.